Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 09:00 - 18:00
0850 304 66 19
Hakkımızda
Dalbeyoğlu Bitkisel Kurumsal
biz kimiz?

DALBEYOĞLU BİTKİSEL;

Sektördeki 15 yılı aşkın zamandır kazandığımız tecrübe ve deneyime sahip olmanın vermiş olduğu özgüven ile oluşturmuş olduğumuz DALBEYOĞLU BİTKİSEL markamızı siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan mutluluk duymaktayız. Dalbeyoğlu Bitkisel Ürünlerimizi; Doğası ve bitki örtüsüyle sağlık ve şifa deposu olarak tanımlanan Balikesir’in nadide ilçesi Edremit’te bulunan tesislerimizde Adımıza kayıtlı Enerji Doğal Ürünler firmamız adına üretilip, paketlenmektedir. Dalbeyoğlu Bitkisel Ürünlerimiz; Yüksek müşteri memnuniyeti oranı, kalite anlayışı ve geniş ürün yelpazesi ile kısa süre içerisinde Türkiye’nin sektördeki saygın firmalar arasındaki yerini almayı başarmıştır. Firmamiz için yeni inovatif ve katma değer sunan ürünler geliştirmek büyük önem taşımaktadır. Kaliteli ve yenilikçi ürünlerin başlangıcı her zaman iyi bir AR-GE çalışmasıyla mümkündür. Bu sebepledir ki; Üretim tesislerimizde faaliyetlerini yürüten Gıda ve Kimya mühendislerimiz kendi departmanlarında yürüttükleri AR-GE faaliyetleri sonucunda oluşturdukları formül çalışmalarını sonuç odaklı ürünlere çevirmektediler. Dalbeyoglu Bitkisel ürünler olarak bizde, bu ürünleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Ürünlerimizin üretim sürecinden başlayarak, dağıtımı ve siz değerli müşterilerimizin kullanımına kadar olan süreci ürün iyileştirme çalışmalarına ağırlık vererek, yeterli bilgi birikimi, alanında deneyim ve tecrübe sahibi personellerimiz ile etkin bir şekilde yürütmekteyiz.

Misyonumuz

Tecrübelerimizi,bilgilerimizi ve enerjimizi müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda birleştirerek kaliteli hizmet anlayışımız ile sağlıklı ve kaliteli ürünler üretmek.

Vizyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak kişisel bakım,kozmetik ve gıda sektöründe kaliteli , güvenilir ürün ve hizmet sunmak ve bu pazarda lider markalardan biri olmak.

Değerlerimiz

Topluma ve çevreye karşı duyarlı, güvenilir ve dürüst,kalitede istikrarlı, kendini pozitif yönde yenileyen bir firma olmak.

İlkemiz

Kalitemizi koruyarak ürünlerimizi piyasa talebi doğrultusunda geliştirerek tüketicimize sunmaktır.

Neden sağlıklı mağazamızı seçmelisiniz?
Daha Sağlıklı Yiyin.
Önerilen günlük meyve ve sebzelerin alınması.
İtibarımız Var.
2000’den beri müşterilerimiz için organik ürünler yetiştiriyoruz.
Taze ve Pestisit içermez.
Organik pestisit içermeyen ve sürdürülebilir şekilde yetiştirilen ürünler sunuyoruz.
Taahhüt Gerekmez.
Taahhüt gerektirmiyoruz ve teslimatları iptal etmenize veya askıya almanıza izin veriyoruz.
Esneklik.
İhtiyaçlarınıza en uygun teslimat sıklığını seçin.
Özelleştirme.
İstemediğiniz öğeleri hariç tutmak için standart teslimatınızı özelleştirin.
Sohbet Başlat
1
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?